000277315
 
Výstavy 2019 / Show results 2019

Na tejto stránke nájdete výsledky a foto z výstav, ktorých sa zúčastníme.

KALENDÁR VÝSTAV 2020 /DOGSHOW CALENDAR SK + CZ
2020




20.9.2020
Medzinárodná výstava AIRPORT CUP
Nitra Janíkovce - letisko

posudzovala: Vanzha Sergej , SK

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.šampiónov BT NARAYDEN BLACK STAR V1, CAC, res.CACIB Grzesik Bozena
sučky tr.mladých BT BUBBLE CARESSEMA V1, - Gundášová Veronika
  tr.stredná BT POCAHONTAS CHILLI KOLIBA V1, CAC Klement Pavol
psy tr. mladých BH AUTUMN LEAVES SOLE DI MEZZAN OTTE V1, CAJC Schifferová Klaudia
    BH VALENTINO MAGNOLIA PASSCO V2 Zábražná Zuzana
  tr.otvorená BH SUŁTAN GOLD MOON V1, CAC, CACIB, BOB Borkiewicz Dagmara
  tr.šampiónov BH BACARDI ZLATÁ KOMÉTA V1, CAC Lehner Tina
    BH LOVE MY TENDER CANIS SATELLES V2, Res.CAC Grzesik Bozena
sučky tr.mladých BH MERCI VANMAR MAJESTY V1, CAJC Benko Ľubomír
  tr.stredná BH ZUZI SEVERIANA V1, CAC, res.CACIB Debiak Katarzyna
  tr.šampiónov BH LOVE OF MY LIVE CANIS SATELLES V1, CAC, CACIB Grzesik Bozena
psy tr.šampiónov RU KLEMENT RED CHILLI KOLIBA V1, CAC Potheová Zlatica
sučky tr.otvorená RU BRIGHT PERSEIDS DAYLIGHT DAVINA V1, CAC Haushammer Petra
psy tr.mladých TR ODIN GERI SANTANA GWELLIAN V1, CAJC Štefánková Karolína
sučky tr.mladých TR LYUMATE SANDO ROMANOVS PLESSIS NOBLESS V1, CAJC, BOJ, BOS Bobríková Angelique
    TR BE UNIQUE OF AN EXCELLENT CHOICE V2 Haushammer Petra




19.9.2020
Medzinárodná výstava AIRPORT CUP
Nitra Janíkovce - letisko

posudzovala: Beke Judit , HU


  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.šampiónov BT NARAYDEN BLACK STAR V1, CAC, res.CACIB Grzesik Bozena
sučky tr.mladých BT BUBBLE CARESSEMA V1, - Gundášová Veronika
  tr.stredná BT POCAHONTAS CHILLI KOLIBA V1, CAC Klement Pavol
psy tr. mladých BH AUTUMN LEAVES SOLE DI MEZZAN OTTE V1, CAJC Schifferová Klaudia
    BH VALENTINO MAGNOLIA PASSCO V2 Zábražná Zuzana
    BH MISIA K GIOELLE V3 Nováková Soňa
  tr.otvorená BH LOVE MY TENDER CANIS SATELLES V1, CAC Grzesik Bozena
  tr.šampiónov BH SUŁTAN GOLD MOON V1, CAC, CACIB, BOS Borkiewicz Dagmara
      BACARDI ZLATÁ KOMÉTA V2, Res.CAC res.CACIB Lehner Tina
sučky tr.mladých BH VALAIREA CHESS OD PTAČÍ SKÁLY V1, CAJC Haushammer Petra
    BH MERCI VANMAR MAJESTY V2 Benko Ľubomír
  tr.stredná BH ZUZI SEVERIANA V1, CAC, CACIB, BOB Debiak Katarzyna
  tr.otvorená BH BONITOS COMPANEROS WELL KNOWN V1, CAC, res.CACIB Laska - Ostrowska Elzbieta
  tr.šampiónov BH LOVE OF MY LIVE CANIS SATELLES V1, CAC Grzesik Bozena
psy tr.šampiónov RU KLEMENT RED CHILLI KOLIBA V1, CAC Potheová Zlatica
sučky tr.otvorená RU BRIGHT PERSEIDS DAYLIGHT DAVINA V1, CAC Haushammer Petra
psy tr.mladých TR ODIN GERI SANTANA GWELLIAN V1, CAJC Štefánková Karolína
sučky tr.mladých TR BE UNIQUE OF AN EXCELLENT CHOICE V1, CAJC Haushammer Petra
  tr. stredná TR DAYANITA SNUKRAINA V1, CAC Jankovičová Ľubica




18.9.2020
Medzinárodná výstava AIRPORT CUP
Nitra Janíkovce - letisko

posudzovala: Boroš Devi Daniel , SRB

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.šampiónov BT NARAYDEN BLACK STAR V1, CAC Grzesik Bozena
sučky tr.stredná BT POCAHONTAS CHILLI KOLIBA V1, CAC Klement Pavol
psy tr. mladých BH AUTUMN LEAVES SOLE DI MEZZAN OTTE V1, CAJC Schifferová Klaudia
  tr.otvorená BH SUŁTAN GOLD MOON V1, CAC Borkiewicz Dagmara
    BH OFICIR PROKOPSKA HVĚZDA V2, Res.CAC Kubátová Eva
  tr.šampiónov BH BACARDI ZLATÁ KOMÉTA V1, CAC, CACIB, BOS Lehner Tina
    BH LOVE MY TENDER CANIS SATELLES V2, Res.CAC res.CACIB Grzesik Bozena
sučky tr.mladých BH ZUZI SEVERIANA V1, CAJC Debiak Katarzyna
    BH VALAIREA CHESS OD PTAČÍ SKÁLY V2 Haushammer Petra
  tr.otvorená BH BONITOS COMPANEROS WELL KNOWN V1, CAC Laska - Ostrowska Elzbieta
  tr.šampiónov BH LOVE OF MY LIVE CANIS SATELLES V1, CAC, CACIB, BOB Grzesik Bozena
  tr.otvorená RU BRIGHT PERSEIDS DAYLIGHT DAVINA V1, CAC, res.CACIB Haushammer Petra
    RU NIKITA CHILLI KOLIBA V2, Res.CAC Klement Pavol
  tr.mladých TR LYUMATE SANDO ROMANOVS PLESSIS NOBLESS V1, CAJC, BOJ Bobríková Angelique
    TR BE UNIQUE OF AN EXCELLENT CHOICE V2 Haushammer Petra




17.9.2020
Medzinárodná výstava AIRPORT CUP
Nitra Janíkovce - letisko

posudzovala: Jílková Zdenka CZ

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.otvorená BT CIPÍSEK AURI Z PANSTVÍ LOMNICE V1, CAC Majerníková Helena
  tr.šampiónov BT BODIE CORI SWEETHEART FROM LENTI V1, CAC Kašný František
  tr. mladých BH VALENTINO MAGNOLIA PASSCO V1, CAJC Zábražná Zuzana
  tr.otvorená BH OFICIR PROKOPSKA HVĚZDA V1, CAC, CACIB, BOS Kubátová Eva
  tr.šampiónov BH HAGRID OBLUDÁRIUM V1, CAC, Res.CACIB Matoušková Zdenka
      BACARDI ZLATÁ KOMÉTA V2, Res.CAC Lehner Tina
sučky tr.ml.dorastu BH ANDROMEDA ZE SOUHVĚZDÍ LYRY VN1, BEST MINOR PUPPY OF BREED Chytilová Aneta
  tr.mladých BH ZUZI SEVERIANA V1, CAJC, BOJ Debiak Katarzyna
      VALAIREA CHESS OD PTAČÍ SKÁLY V2  
  tr.otvorená BH BONITOS COMPANEROS WELL KNOWN V1, CAC, Res.CACIB Laska - Ostrowska Elzbieta
  tr.šampiónov BH ORSAY PROKOPSKÁ HVĚZDA V1, CAC, CACIB, BOB Nováková Hana
  tr.otvorená RU BRIGHT PERSEIDS DAYLIGHT DAVINA V1, CAC Haushammer Petra
    RU BERETHA CORI SWEETHEART FROM LENTI V2, Res.CAC Chytilová Aneta
  tr.šampiónov   IZABELLE EMPATHIA OBLUDÁRIUM V1, CAC Hečová Monika
  tr.mladých TR BE UNIQUE OF AN EXCELLENT CHOICE V1, CAJC Haushammer Petra



13.9.2020
Klubová výstava Slovenského klubu chovateľov Cavalier a King Charles španiel
Pezinok
poszudzoval: Vladimír Javorčík SK

  trieda farba meno výsledok KV majiteľ
  šampiónov BT Zirkony Eli Biely démon V1, CAC, Víťaz farby BT Havlena D.
    Bodie Cori Sweetheart from Lenti V2, r.CAC Kašný F.
čestná BH Liane's Braveheart V1 Šilhár J.
ml.dorast BH DJ Bobo Maradeco King VN1, Najkrajší pes z ml. dorastu, Najlepšie šteňa Staszuk A.
    French Kiss Scarlett team VN2 Hirsch T.
      Walwerine Firi Biely démon VN3 Ondreková L.
    Aranel Magic Blenangel VN4 Hvožďarová Z.
      Asanti Baryon Cavalier VN Havlena D.
  dorast BH Diamond Jacob Scarlett team VN1, Najkrajší pes dorastu, Najlepší z dorastu Skuhrová L.
      Tintin Firi Biely démon VN2 Grožajová M.
  mladých BH Russmic Ready Teddy V1, CAJC Miklášová I.
      Nut Rocker Vanmar Majesty V2 Lackovičová P + Zlatnícka A.
      Autumn Leves Sole di Mezanotte V3 Schifferová K.
  stredná BH Avantastic Firi Biely démon V1, CAC, Víťaz farby BH, Klubový víťaz, BOB Mikulášová I.
  otvorená BH Bacardi Zlatá kométa V1, CAC Šilhár J.
      Incredible Miracle Scarlett team V2, r.CAC Predná M.
  šampiónov BH Bambi Twe Biely démon V1, CAC Havlena D.
      Matúš Chilli koliba V2, r.CAC Šašková H.
      Perfect Smile Scarlett team V3 Hroncová M. + M.
  veteránov BH Liane's Braveheart V2 Šilhár J.
      Royal Times Darlington V1 Kristová L.
  mladých RU Elcris Firi Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
      Frapuccino Aldaha Gold V2 Brhelová L.
  stredná RU Bengalfire Firi Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
  šampiónov RU Klement Red Chilli koliba V1, CAC, Víťaz farby RU Potheová Z.
      Elleck Eli Biely démon V2, r.CAC Havlena D.
  veteránov RU Sorata Ginger Ale V1, Najkrajší pes Veterán Mikulášová I
  dorast TR Tiamo Firi Biely démon VN1 Šnircová L.
  mladých TR Night Fever Vanmar Majesty V1, CAJC, Najkrajší mladý pes, Najlepší z mladých - BOJ Lackovičová P.+
Mikulášová I.
      Mistrál Lemna Minor V2 Stloukalová V.
      Mon Ami Lemna Minor V3 Stloukalová V.
  stredná TR Tomis Tri Biely démon V1, CAC, Víťaz farby TR Mikulášová I.
  otvorená TR Lamborghini Vanmar Majesty V1, CAC Gallová Veronika
  šampiónov TR Cuteness Charm Aldaha Gold V1, CAC Heblik M.
           
Sučky ml.dorast BT Sarlota Foon Charmander VN1 Haushammer P.
mladých BT Iowa Flowers City V1, CAJC Gladišová Z.
      Blackberry Caressema V2 Macháčová E.
    Naomi Lemna Minor VD3 Šlosárková M. + Stloukalová V.
stredná BT Pocahontas Chilli koliba V1, CAC Jankovičová Ľ.
otvorená BT Oxinia Tri Biely démon V1, CAC, Víťaz farby BT Mikulášová I.
šampiónov BT Escada Stajnia Magia V1, CAC Heblik M.
ml. dorast BH Athera Baryon Cavalier VN1, Najkrajšia sučka mladšieho dorastu Havlenová T.
    Aylin Magic Benangel VN2 Soldánová Š.
    Reese Moravia Eden VN3 Kristová L.
    Britzi Itzi Silk Magic Shayen VN4 Šašková H.
    Andromeda ze Souhvězdí Lyry VN Chytilová A.
    Berry White Magic Shayen VN Šašková H.
dorastu BH Sarah Chilli koliba VN1 Klementová Jankovičová Ľ.
    Diamond Hortensia Scarlett team VN2 Predná M.
    Diamond Esperanza Scarlett team VN3 Predná M.
    Misia K Honey VN4 Suchánková O.
mladých BH Kira Stajnia Magia V1, CAJC Heblik M.
    Nutella Vanmar Majesty V2 Lackovičová P + Brázdilová H.
    Fiona Zlatá kométa V3 Šilhár J.
    Valairea od Ptačí skály V4 Haushammer P.
    Merci Vanmar Majesty V Benko Ľ.
    Amber Rose Sole di Mezanote V Stieranková J.
stredná BH All My Love Scarlett team V1, CAC, Víťaz farby BH, Klubová víťazka , BOS Predná M.
    Xeyla Tri Biely démon V2, r.CAC Mikulášová I.
    English Princess Aldaha Gold V3 Tošenovjanová D.
    Escamilla Tally Rubínový květ V4 Drajsajtlová R.
      Ornella Muti Santana Gwelian V Švedíková J.
otvorená BH Sanctuary of Love Scarlet team V1, CAC Predná. M.
    Anabell Maradeco King V2, r.CAC Staszuk A.
    Priselia Twe Biely démon V3 Havlenoví T. a D.
    Princess of my Heart Scarlett team V4 Držíková Šefčíková H.
šampiónov BH Abbygail Paws and Kisses V1, CAC Soldánová Š.
veteránov BH Arnielle Tini Biely démon V1, Najkrajšia sučka veterán, Najlepší veterán Lackovičová P.
    Clauberry Mint Julip V2 Macháčová E.
    Eimy Lemna Minor V2 Šlosárková M. + Stloukalová V.
dorastu RU Culverhill Crocus VN1, Najkrajšia sučka dorastu, Najlepší z dorastu Gladišová Z.
    Prixi Firi Biely démon VN2 Mikulášová I.
    Pestrilla Firi Biely démon VN3 Hirschová I.
mladých RU Yellow Diamond Maradeco King V1, CAJC Staszuk A.
otvorená RU Bright Perseids Daylight Davina V1, CAC, Víťaz farby RU Haushammer P.
veteránov RU Cassamia Okti Biely démon V1 Mikulášová I.
dorastu TR Petrushka Moravia Eden VN1 Kristová L.
    Unchi Firi Biely démon VN2 Vavrová L.
mladých TR Lyumate Sando Romanos Plessis Noblesse V1, CAJC, Najkrajšia mladá sučka Bobríková A.
    Noblesse Naomi Vanmar Majesty V2 Lackovičová P
    Niagara Lemna Minor V3 Stloukalová V. + Guzoňová Z.
    Be Unique of an Excellent Choice V4 Haushammer P.
    A Star is Born Sole di Mezanotte V Schifferová K. + Kahajová E.
    Fantasy Zlatá kométa V Šilhár J.
stredná TR Dayanita Snukraina V1, CAC, Víťaz farby TR Klementová Jankovičová Ľ.
otvorená TR Heynetty Tri Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
    Nefertari Moravia Eden V2, r.CAC Kristová L.
    Femme Fatale Maradeco King V3 Staszuk A.
šampiónov TR Coton Candy Aldaha Gold V1, CAC Tošenovjanová D.
veteránov TR Marissa Sevi Biely démon V1 Bráydilová H.


12.9.2020
Špeciálna výstava Slovenského klubu chovateľov Cavalier a King Charles španiel
Pezinok
poszudzoval: Jaroslav Matyáš SK

  trieda farba meno výsledok KV majiteľ
otvorená BT Lumpík Teo Lemna Minor V1, CAC Parásková S.
  šampiónov BT Oh Perfect Krásna louka V1, CAC, Víťaz farby BT Joštová H.
    Zirkony Eli Biely démon V2, r.CAC Havlena D.
ml.dorast BH DJ Bobo Maradeco King VN1, Najkrajší pes z ml. dorastu, Najlepšie šteňa Staszuk A.
    French Kiss Scarlett team VN2 Hirsch T.
      Vizley Firi Biely démon VN3 Zinchenko D.
    Asanti Baryon Cavalier VN4 Havlena D.
      Aranel Magic Blenangel VN Hvožďarová Z.
  dorast BH Diamond Jacob Scarlett team VN1, Najkrajší pes dorastu, Najlepší z dorastu Skuhrová L.
      Tintin Firi Biely démon VN2 Grožajová M.
  mladých BH Russmic Ready Teddy V1, CAJC Miklášová I.
      Misia K Gioelle V2 Nováková S:
      Frodo z Malého majera VD3 Maľová E.
      Autumn Leves Sole di Mezanotte VD4 Schifferová K.
      Valentino Magnolia PassCo VD Yábražná Z.
  stredná BH Avantastic Firi Biely démon V1, CAC, Víťaz farby BH, Víťaz špeciálnej výstavy Mikulášová I.
  otvorená BH Bacardi Zlatá kométa V1, CAC Šilhár J.
  šampiónov BH Bambi Twe Biely démon V1, CAC Havlena D.
      Hagrid Obludárium V2, r.CAC Matoušková Z.
      Daren z Malého majera V3 Lacíková B + Divékyová T.
  veteránov BH Liane's Braveheart V2 Šilhár J.
      Royal Times Darlington V1 Kristová L.
  mladých RU Elcris Firi Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
      Fenton Rubínový květ V2 Drajsajtlová R.
  stredná RU Bengalfire Firi Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
  otvorená RU Dangl Rubínový květ V1, CAC Vedrová K.
  šampiónov RU Klement Red Chilli koliba V1, CAC, Víťaz farby RU Potheová Z.
      Elleck Eli Biely démon V2, r.CAC Havlena D.
  veteránov RU Sorata Ginger Ale V1, Najkrajší pes Veterán, Najlepší veterán Mikulášová I
  ml.dorast TR Xcellente Magnolia PassCo VN1 Domaníková K.
  mladých TR Night Fever Vanmar Majesty V1, CAJC, Najkrajší mladý pes, Najlepší z mladých, BOJ, BOS Lackovičová P.+
Mikulášová I.
      Mistrál Lemna Minor V2 Stloukalová V.
      Mon Ami Lemna Minor V3 Stloukalová V.
  stredná TR Tomis Tri Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
  šampiónov TR Cuteness Charm Aldaha Gold V1, CAC, Víťaz farby TR Heblik M.
         
Sučky ml.dorast BT Sarlota Foon Charmander VN1, Najkrajšia sučka z ml. dorastu Haushammer P.
stredná BT Pocahontas Chilli koliba VD1 Jankovičová Ľ.
otvorená BT Oxinia Tri Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
šampiónov BT Escada Stajnia Magia V1, CAC, Víťaz farby BT Heblik M.
ml. dorast BH Aylin Magic Benangel VN1 Soldánová Š.
    Athera Baryon Cavalier VN2 Havlenová T.
    Reese Moravia Eden VN3 Kristová L.
dorastu BH Diamond Hortensia Scarlett team VN1 Predná M.
    Sarah Chilli koliba VN2 Klementová Jankovičová Ľ.
    Wendy Magnolia PassCo VN3 Domaníková K.
    Diamond Esperanza Scarlett team VN4 Predná M.
mladých BH Kira Stajnia Magia V1, CAJC Heblik M.
    Fiona Zlatá kométa V2 Šilhár J.
    Valairea od Ptačí skály V3 Haushammer P.
    Merci Vanmar Majesty V4 Benko Ľ.
    Amber Rose Sole di Mezanote V Stieranková J.
    Helfienne Firi Biely démon VD Hirschová I.
stredná BH All My Love Scarlett team V1, CAC, Víťaz farby BH, Víťazka Špeciálnej výstavy, BOB Predná M.
    Escamilla Tally Rubínový květ V2, r.CAC Drajsajtlová R.
    Xeyla Tri Biely démon V3 Mikulášová I.
      Ornella Muti Santana Gwelian V4 Švedíková J.
otvorená BH Sanctuary of Love Scarlet team V1, CAC Predná. M.
    Anabell Maradeco King V2, r.CAC Staszuk A.
    Priselia Twe Biely démon V3 Havlenoví T. a D.
    Princess of my Heart Scarlett team V4 Držíková Šefčíková H.
veteránov BH Arnielle Tini Biely démon V1, Najkrajšia sučka veterán Lackovičová P.
ml. dorast RU Yorisca Firi Biely démon VN1 Mikulášová I.
dorastu RU Pestrilla Firi Biely démon VN1 Hirschová I.
mladých RU Yellow Diamond Maradeco King V1, CAJC Staszuk A.
    Fallada Rubínový květ VD2 Drajsajtlová R.
otvorená RU Bright Perseids Daylight Davina V1, CAC, Víťaz farby RU Haushammer P.
šampiónov RU Izabelle Empathia Obludárium V1, CAC Hečová Monika
veteránov RU Cassamia Okti Biely démon V1 Mikulášová I.
dorastu TR Saebye Firi Biely démon VN1, Najkrajšia sučka dorastu Mikulášová I.
    Petrushka Moravia Eden VN2 Kristová L.
mladých TR Lyumate Sando Romanos Plessis Noblesse V1, CAJC, Najkrajšia mladá sučka Bobríková A.
    Niagara Lemna Minor V2 Stloukalová V. + Guzoňová Z.
    Be Unique of an Excellent Choice V3 Haushammer P.
    Noblesse Naomi Vanmar Majesty V4 Lackovičová P
stredná TR Dayanita Snukraina V1, CAC Klementová Jankovičová Ľ.
otvorená TR Nefertari Moravia Eden V1, CAC Kristová L.
    Jinnet Tri Biely démon V2, r.CAC Mikulášová I.
    Femme Fatale Maradeco King V3 Staszuk A.
šampiónov TR Coton Candy Aldaha Gold V1, CAC, Víťaz farby TR Tošenovjanová D.




23.8.2020
Medzinárodná výstava DUODANUBE
Bratislava Petržalka - Závodisko

posudzovala: Linda Voláriková SK

  trieda farba meno výsledok majiteľ
sučky tr.mladých BT BUBBLE CARESSEMA V1, CAJC Gundášová Veronika
psy tr.mladých BH FALCO ZLATÁ KOMÉTA V1, CAJC Šilhár Jaroslav
  tr.stredná BH ELTON ZLATÁ KOMÉTA V1, CAC, r.CACIB Šilhár Jaroslav
  tr.otvorená BH INCREDIBLE MIRACLE SCARLETT TEAM V2, r.CAC Predná Mária
      QASHQAI PROKOPSKÁ HVĚZDA V1, CAC, CACIB, BOB Rejfková Věra
  tr.šampiónov BH HAGRID OBLUDÁRIUM, V1, CAC Matoušková Zdeňka
sučky tr.mladých BH FIONA ZLATÁ KOMÉTA V1, CAJC, BOJ Šilhár Jaroslav
  tr.stredná BH ALL MY LOVE SCARLETT TEAM V1, CAC Predná Mária
  tr.otvorená BH SANCTUARY OF LOVE SCARLETT TEAM V1, CAC , CACIB Predná Mária
  tr.šampiónov BH ORSAY PROKOPSKÁ HVĚZDA V1, CAC, r.CACIB Nováková Hana
psy tr.šampiónov RU KLEMENT RED CHILLI KOLIBA V1, CAC Potheová Zlatica
sučky tr.otvorená RU IZABELLE EMPATHIA OBLUDÁRIUM V1, CAC Hečová Monika
psy tr.otvorená TR ODIN GERI SANTANA GWELLIAN VD1 Štefánková Karolína
sučky tr.otvorená TR NEFERTARI MORAVIA EDEN V1, CAC Kristová Libuše


22.8.2020
Medzinárodná výstava DUODANUBE
Bratislava Petržalka - Závodisko

posudzoval: Vladimír Javorčík SK

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.otvorená BT NARAYDEN BLACK STAR V1, CAC Grzesik Bozena
  tr.mladých BH MISIA K GIOELLE V1, CAJC Nováková Soňa
  tr.otvorená BH DARDEN CAVALIERS MCLAREN V2, r.CAC Grzesik Bozena
      JOHNY CASH VANMAR MAJESTY V1, CAC, r.CACIB Lackovičová Petra/ D.Neštická Ulická
      QASHQAI PROKOPSKÁ HVĚZDA V3 Rejfková Věra
  tr.šampiónov BH HAGRID OBLUDÁRIUM, V2, r.CAC Matoušková Zdeňka
      LOVE ME TENDER CANIS SATELLES V1, CAC, CACIB Grzesik Bozena
sučky tr.stredná BH A LITTLE SECRET SCARLETT TEAM V1, CAC, r.CACIB Predná Mária
      VALAIREA CHESS OD PTAČÍ SKÁLY V2, r.CAC Haushammer Petra
  tr.otvorená BH AMIABLE SNOUT MAGIC SHAYEN V1, CAC Haushammer Petra
      SANCTUARY OF LOVE SCARLETT TEAM V2, r.CAC Predná Mária
  tr.šampiónov BH LOVE OF MY LIVE CANIS SATELLES V1, CAC, CACIB, BOS Grzesik Bozena
      ORSAY PROKOPSKÁ HVĚZDA V2, r.CAC Nováková Hana
psy tr.šampiónov RU KLEMENT RED CHILLI KOLIBA V1, CAC Potheová Zlatica
  tr.otvorená RU BRIGHT PERSEIDS DAYLIGHT DAVINA V1, CAC Haushammer Petra
      IZABELLE EMPATHIA OBLUDÁRIUM V2, r.CAC Hečová Monika
psy tr.mladých TR NIGHT FEVER VANMAR MAJESTY V1, CAJC, Junior BOB, BOB Lackovičová Petra
  tr.otvorená TR ODIN GERI SANTANA GWELLIAN V1, CAC Štefánková Karolína
sučky tr.mladých TR ANNA FRIDA CAROLINA SWEETS VD3 Jurčová Petra/Sahánková Tatiana
      BE UNIQUE OF AN EXCELLENT CHOICE V2 Haushammer Petra
      NOBLESSE NAOMI VANMAR MAJESTY V1, CAJC Lackovičová Petra
  tr.otvorená TR NEFERTARI MORAVIA EDEN V1, CAC Kristová Libuše



19.7.2020
Medzinárodná výstava
SUMMER CUP
Nitra Janíkovce - letisko
posudzovala: Patrícia Danková SK


  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.otvorená BT BODIE CORI SWEETHEART FROM LENTI V1, CAC Kašný František
  tr. stredná BH ELTON ZLATÁ KOMÉTA V1, CAC Šilhár Jaroslav
  tr.otvorená BH ALL IN ONE ALDAHA GOLD V3 Heblik Marta
      SIOLAS-BL MADAMADORE V1, CAC, CACIB, BOB Danieli Valentina
      SOMEBODY SPECIAL SEVERIANA V2, r.CAC Kazimierczak Angelika
  tr.šampiónov BH BONITOS COMPANEROS ADIOS V1, CAC Točíková Janka
sučky tr.mladých BH HELFIENNE FIRI BIELY DÉMON V4 Hirschová Iveta
      KIRA STAJNIA MAGIA V2 Heblik Marta
      MARSHA Z HERLIFSKÉ STRÁNĚ V3 Rábiková A + Cisárik J.
      ZUZI SEVERIANA V1, CAJC, BOS Debiak Katarzyna
  tr.stredná BH ALL MY LOVE SCARLETT TEAM V1, CAC, r.CACIB Predná Mária
      PUMPKIN KRÁSNÁ LOUKA V2, r.CAC Ouředníková Michaela
      SISSI BONIMO V3 Točíková Janka
  tr.otvorená BH A LITTLE SECRET SCARLETT TEAM V1, CAC Predná Mária
psy tr.šampiónov RU KLEMENT RED CHILLI KOLIBA V1, CAC, r.CACIB Potheová Zlatica
  tr.mladých TR ODIN GERI SANTANA GWELLIAN V1, CAJC, BOJ Štefánková Karolína
  tr. stredná TR BONITOS COMPANEROS YEAL WOMANIZER V1, CAC Točíková Janka
psy tr.otvorená TR CUTENESS CHARM ALDAHA GOLD V1, CAC Heblik Marta
sučky tr.šampiónov TR MISIA K FIAMMA V1, CAC, CACIB Klátiková Simona



18.7.2020
Medzinárodná výstava
SUMMER CUP
Nitra Janíkovce - letisko
posudzovala: Linda Voláriková SK

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.otvorená BT BODIE CORI SWEETHEART FROM LENTI V1, CAC Kašný František
  tr.mladých BH MISIA K GIOELLE V1, CAJC Nováková Soňa
    BH RUSSMIC READY TEDDY V2 Mikulášová Ingrid
  tr. stredná BH AVANTASTIC FIRI BIELY DÉMON V1, CAC Mikulášová Ingrid
  tr.otvorená BH ALL IN ONE ALDAHA GOLD V3 Heblik Marta
      QASHQAI PROKOPSKÁ HVĚZDA V1, CAC, r.CACIB Rejfková Věra
      SIOLAS-BL MADAMADORE V2, r.CAC Danieli Valentina
      SOMEBODY SPECIAL SEVERIANA VD4 Kazimierczak Angelika
  tr.šampiónov BH ORCHARD PROKOPSKÁ HVĚZDA V1, CAC, CACIB, BOB Nováková Hana
      BONITOS COMPANEROS ADIOS V2, r.CAC Točíková Janka
sučky tr.mladých BH ANNABELLA CAROLINA SWEETS V3 Jurčová Petra
      HELFIENNE FIRI BIELY DÉMON V4 Hirschová Iveta
      KIRA STAJNIA MAGIA V2 Heblik Marta
      MARSHA Z HERLIFSKÉ STRÁNĚ VD Rábiková A + Cisárik J.
      ZUZI SEVERIANA V1, CAJC, BOJ, BOS Debiak Katarzyna
  tr.stredná BH ALL MY LOVE SCARLETT TEAM V1, CAC, CACIB Predná Mária
      PUMPKIN KRÁSNÁ LOUKA V2, r.CAC Ouředníková Michaela
      SISSI BONIMO V3 Točíková Janka
  tr.otvorená BH A LITTLE SECRET SCARLETT TEAM VD1 Predná Mária
  tr.šampiónov BH ORSAY PROKOPSKÁ HVĚZDA V1,- Nováková Hana
psy tr.mladých RU BENGALFIRE FIRI BIELY DÉMON V1, CAJC Mikulášová Ingrid
psy tr.mladých TR BONITOS COMPANEROS YEAL WOMANIZER VD3 Točíková Janka
      NIGHT FEVER VANMAR MAJESTY V1, CAJC Lackovičová Petra
      ODIN GERI SANTANA GWELLIAN V2 Štefánková Karolína
  tr.otvorená TR LAMBORGHINI VANMAR MAJESTY V2, r.CAC Gallová Veronika
      CUTENESS CHARM ALDAHA GOLD V1, CAC Heblik Marta
sučky tr.mladých TR NOBLESSE NAOMI VANMAR MAJESTY V1, CAJC Lackovičová Petra
  tr. stredná TR JINNET TRI BIELY DÉMON V1, CAC Mikulášová Ingrid
  tr.otvorená TR BLAZING STAR ARTIGUARDIA V1, CAC Kaczmarczyk Marta
  tr.šampiónov TR MISIA K FIAMMA V1, CAC, r.CACIB Klátiková Simona



17.7.2020
Medzinárodná výstava
SUMMER CUP
Nitra Janíkovce - letisko
posudzovala: Viera Stloukalová SK

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.otvorená BT OH PERFECT KRÁSNÁ LOUKA V1, CAC, r.CACIB Joštová Helena
  tr. stredná BT OXINIA TRI BIELY DÉMON V1, CAC Mikulášová Ingrid
  tr.mladých BH RUSSMIC READY TEDDY V1, CAJC Mikulášová Ingrid
  tr. stredná BH ELTON ZLATÁ KOMÉTA V1, CAC Šilhár Jaroslav
  tr.otvorená BH ALL IN ONE ALDAHA GOLD V2, r.CAC Heblik Marta
      QASHQAI PROKOPSKÁ HVĚZDA V1, CAC Rejfková Věra
      SIOLAS-BL MADAMADORE V3 Danieli Valentina
      SOMEBODY SPECIAL SEVERIANA V4 Kazimierczak Angelika
  tr.šampiónov BH ORCHARD PROKOPSKÁ HVĚZDA V1,CAC Nováková Hana
  tr. veteránov BH LIANE'S BRAVEHEART V1, BOV Šilhár Jaroslav
sučky tr.mladých BH ANNABELLA CAROLINA SWEETS V4 Jurčová Petra
      FIONA ZLATÁ KOMÉTA V3 Šilhárová Simona
      KIRA STAJNIA MAGIA V1, CAJC Heblik Marta
      MARSHA Z HERLIFSKÉ STRÁNĚ VD Rábiková A + Cisárik J.
      ZUZI SEVERIANA V2 Debiak Katarzyna
  tr.stredná BH ALL MY LOVE SCARLETT TEAM V2, r.CAC Predná Mária
      PUMPKIN KRÁSNÁ LOUKA V1, CAC, CACIB, BOB Ouředníková Michaela
      SISSI BONIMO V3 Točíková Janka
  tr.otvorená BH A LITTLE SECRET SCARLETT TEAM V1, CAC Predná Mária
      SAPPHIRE MAGNOLIA PASSCO V2, r.CAC Domaníková Katarína
  tr.šampiónov BH ORSAY PROKOPSKÁ HVĚZDA V1, CAC, r.CACIB Nováková Hana
psy tr.mladých RU ELCRIS FIRI BIELY DÉMON V1, CAJC, BOJ Mikulášová Ingrid
  tr.šampiónov RU KLEMENT RED CHILLI KOLIBA V1, CAC Potheová Zlatica
sučky tr.otvorená RU POLLYANNA MAGNOLIA PASSCO VI, CAC Domaníková Katarína
psy tr.mladých TR BONITOS COMPANEROS YEAL WOMANIZER V2 Točíková Janka
      NIGHT FEVER VANMAR MAJESTY V1, CAJC Lackovičová Petra
      ODIN GERI SANTANA GWELLIAN V3 Štefánková Karolína
  tr. stredná TR TOMIS TRI BIELY DÉMON V1, CAC Mikulášová Ingrid
  tr.otvorená TR CUTENESS CHARM ALDAHA GOLD V1, CAC, CACIB, BOS Heblik Marta
sučky tr.mladých TR NOBLESSE NAOMI VANMAR MAJESTY V1, CAJC Lackovičová Petra
  tr. stredná TR SOPHIE MAGNOLIA PASSCO V1, CAC Domaníková Katarína
  tr.otvorená TR BLAZING STAR ARTIGUARDIA V1, CAC Kaczmarczyk Marta
      STEPHANIE MAGNOLIA PASSCO V2, - Domaníková Katarína
  tr.šampiónov TR MISIA K FIAMMA V1, CAC Klátiková Simona



27.6.2020
Špeciálna výstava Slovenského klubu Cavalier a King Charles Spaniel
bez zadávania titulov CAC a CAJC, Kamenný Mlyn
LETNÁ CHARLIÁDA


posudzovala: Linda Voláriková, SK

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.ml.dorastu BH Diamond Jacob Scarlett team VN1 Skuhrová Lenka
      Tintin Firi Biely démon N Grožajová Magdaléna
  tr. dorastu BH Misia K Gioelle VN1 Nováková Soňa
      Autumn Leaves Sole di Mezanotte VN2 Schifferová Klaudia
  tr.mladých BH Avantastic Firi Biely démon V1, Víťaz triedy Mikulášová Ingrid
      Russmic Ready Teddy V2 Mikulášová Ingrid
  tr. stredná BH Elton Zlatá kométa V1, Víťaz triedy Šilhár Jaroslav
  tr.šampiónov BH Daren z Malého Majera V1, Víťaz triedy Lacíková B. + Divékyová T.
  tr.mladých RU Elcris Firi Biely démon V1, Víťaz triedy Mikulášová Ingrid
  tr.ml.dorastu TR Tiamo Firi Biely démon N Šnircová Veronika
  tr.mladých TR Mistral Lemna Minor V1, Víťaz triedy, BOJ Stloukalová Viera
      Night Fever Vanmar Majesty V2 Lackovičová Petra
  tr.otvorená   Mon Ami Lemna Minor V3 Stloukalová Viera
  tr.stredná TR Easy z Malého Majera V1, Víťaz triedy, Víťaz letnej Charliády, BOS Milatová Leonarda
      Tomis Tri Biely démon V2 Mikulášová Ingrid
sučky tr. dorastu BT Naomi Lemna Minor N Stloukalová V + Šlosárková M.
  tr.mladých BT Bubble Caressema V1, Víťaz triedy Gundášová V.
  tr.ml.dorastu BH All My Love Scarlett team V1, Víťaz triedy Predná Mária
      Merci Vanmar Majesty V2 Benko Ľubomír
      Helfienne Firi Biely démon VD3 Hirschová Iveta
      Marsha z Herlifské stráně D Rábiková A + Cisárik J.
  tr.stredná BH Xeyla Tini Biely démon V1, Víťaz triedy Mikulášová I.
      A Little Secret Scarlett team V2 Predná Mária
  tr.otvorená BH Princess Of My Heart Scacrlett team V1, Víťaz triedy Držíková Šefčíková Henrieta
  tr.šampiónov BH Jolly Goo Vanmar Majesty V1, Víťaz triedy, Víťaz letnej Charliády, BOB Lackovičová Petra
  tr. veteránov BH Eimy Lemna Minor V1, Víťaz triedy , BOV Stloukalová V + Šlosárková M.
  tr.ml.dorastu RU Pestrila Firi Biely démon N Hirschová Iveta
  tr.mladých TR Noblesse Naomi Vanmar Majessty V1, Víťaz triedy Lackovičová Petra
  tr.stredná TR Evangelina z Malého Majera V1, Víťaz triedy Lacíková B.+Nemec R.
  tr.šampiónov TR Misia K Fiamma V1, Víťaz triedy Klátiková Simona



26.1.2020
Medzinárodná výstava NITRADOG Nitra
posudzoval: Paunovič Dušan, RS

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.mladých BT Harold Černý Turmalín VD1 Šurab M. a E.
  tr.stredná BT Oh Perfect Krásna Louka V1, CAC Joštová H.
    BT Bodie Cori Seetheart from Lenti V2, r.CAC Kašný F.
  tr.otvorená BT Ascot Anthony z Usedlosti újezdec V1, CAC Sládek M.
sučky tr.mladých BT Kristínka Linda z Usedlosti újezdec V1, CAJC Sládek M.
  tr.otvorená BT Arianne Uli Sweetheart from Lenti V1, CAC Chytilová A.
  tr.šampiónov BT Balantine Černý Turmalín V1, CAC Křesťanová Š.
  tr.veteránov BT Ebbi Rose bez Zábran V1 Křesťanová Š.
psy tr.ml.dorastu BH Falco Zlatá kométa VN1 Šilhár J.
  tr.mlasých BH Elton Zlatá kométa V1, CAJC, BOJ Šilhár J.
    BH Frodo z Malého majera VD1 Lacíková B.
  tr.stredná BH My Heart of Diamonds Yellow Sunshine V1, CAC, CACIB, BOB Tracz A.
  tr.otvorená BH Matúš Chilli koliba VD1 Šašková H.
  tr.šampiónov BH Nathan Maradeco King V1, CAC, r.CACIB Staszuk A.
  tr.veteránov BH Liane's Braveheart V1, BOV Šilhár J.
sučky tr.ml.dorastu BH Marsha z Herlifské stráně N Rábiková A a Cisárik J.
  tr.mladých BH Elektra Aldaha Gold V1, CAJC Belanchava Maya
  tr.stredná BH Yes Diamond Feel no Cold z Królewskiego dworu. V1, CAC, r.CACIB Tracz A.
  tr. otvorená BH J'Adore Noel Magic Noblesse V1, CAC, CACIB, BOS Bartošíková G
    BH Meggie Salvia Rose V2, r. CAC Jugasová D.B.
psy tr.šampiónov RU Klement Red Chilli koliba neposúdený Potheová Z.
  tr.ml. dorastu TR Misia K Goofy VN1 Klátiková S.
  tr.otvorená TR Szőlőhegyi Bitangűző Elton V1, CAC Pereczes A. + Z.
  tr.šampiónov TR Just a Hapinnes Scarlett team V1, CAC Bóková I. a N.
sučky tr.ml.dorastu TR Fantasy Zlatá kométa VN1, Best Minor Puppy Šilhár J.
  tr.stredná TR Misia K Fiamma V1, CAC Klátiková S.
  tr.otvorená TR Princess Krásna Louka V1, CAC Ouředníková M.
  tr.šampiónov TR Chloe Magnolia PassCo V1, CAC Jugasová D.B.



25.1.2020
Medzinárodná výstava NITRADOG Nitra
posudzovala: Lackovičová Petra SK

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.stredná BT Oh Perfect Krásna Louka V1, CAC Joštová H.
  tr.otvorená BT Ascot Anthony z Usedlosti újezdec V2, r.CAC Sládek M.
    BT Nexwill Twe Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
  tr.šampiónov BT Zirkony Eli Biely démon V1, CAC, CACIB, BOB Havlena D.
sučky tr.mladých BT Kristínka Linda z Usedlosti újezdec V1, CAJC Sládek M.
  tr.otvorená BT Kirsberry Twe Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
psy tr.ml.dorastu BH Heremon Firi Biely démon VN1, Best minor puppy Oswald E.
  tr.stredná BH My Heart of Diamonds Yellow Sunshine V1, CAC, r.CACIB Tracz A.
  tr.šampiónov BH Bambi Twe Biely démon V1, CAC Havlena D.
    BH Nathan Maradeco King V2, r.CAC Staszuk A.
sučky tr.ml.dorastu BH Annabela Carolina Sweets VN3 Jurčová P.
  BH Helandia Firi Biely démon VN2 Soukeníková D.a J.
    BH Helfienne Firi Biely démon VN1 Hirschová I.
    BH Marsha z Herlifské stráně VN4 Rábiková A a Cisárik J.
  tr.mladých BH Elektra Aldaha Gold V1, CAJC Belanchava Maya
  tr.stredná BH Yes Diamond Feel no Cold z Królewskiego dworu. V1, CAC, r.CACIB Tracz A.
  tr. otvorená BH J'Adore Noel Magic Noblesse V1, CAC Bartošíková G
  tr.šampiónov BH Abbygail Paws a Kisses V2, r.CAC Soldanová Š.
    BH Jolly Joker Chilli koliba V1, CAC, CACIB, BOS Jankovičová Ľ.
  tr.dorastu RU Elcris Firi Biely démon VN1, Best Puppy Mikulášová I.
  tr.mladých RU Bengalfire Firi Biely démon V1, CAJC , BOJ Mikulášová I.
  tr.šampiónov RU Klement Red Chilli koliba V1, CAC Potheová Z.
  tr.dorastu RU Eytiri Firi Biely démon VN1 Mikulášová I.
  tr.stredná RU Giadde Tri Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
psy tr.mladých TR Odin Geri Santana Gwellian V1,- Štefanková K.
  tr.otvorená TR Szőlőhegyi Bitangűző Elton V1, CAC Pereczes A. + Z.
sučky tr.ml.dorastu   Annafrida Carolina Sweets VN2 Jurčová P.
      Golea Firi Biely démon VN1 Jankovičová M.
  tr.mladých TR Jinnet Tri Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
  tr.stredná TR Misia K Fiamma V1, CAC Klátiková S.
    TR Princess Krásna Louka V2, r.CAC Ouředníková M.
  tr.otvorená TR Jolie Dutchy Witchy Magic Nobless V1, CAC Bobríková A.



24.1.2020
Medzinárodná výstava NITRADOG Nitra

posudzoval: Doedijns Rony, NL

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr. stredná BT Bodie Cori Seetheart from Lenti cac Kašný F.
  tr.otvorená BT Ascot Anthony z Usedlosti újezdec cac Sládek M.
  tr.šampiónov BT Zirkony Eli Biely démon cac Havlena D.
sučky tr.mladých BT Kristínka Linda z Usedlosti újezdec cajc Sládek M.
psy tr.mladých BH Elton Zlatá kométa V1, CAJC, BOJ Šilhár J.
  tr.stredná BH My Heart of Diamonds Yellow Sunshine V1, CAC, CACIB, BOB Tracz A.
  tr.otvorená BH Love Me Tender Canis Satelles V1, CAC Grzesik B.
  tr.šampiónov BH Bambi Twe Biely démon V2, r.CAC Havlena D.
    BH Daren z Malého Majera V3 Lacíková B + Divékyová T.
    BH Nathan Maradeco King V1, CAC, r.CACIB Staszuk A.
  tr.veteránov BH Liane's Braveheart V1, BOV Šilhár J.
sučky tr.ml.dorastu BH Fiona Zlatá kométa VN1 Šilhár J.
  tr.mladých BH Elektra Aldaha Gold V1, CAJC Belanchava Maya
  tr.stredná BH Bavaria Nino the Great V2, r.CAC Grzesik B.
    BH Yes Diamond Feel no Cold z Królewskiego dworu. V1, CAC, CACIB, BOS Tracz A.
  tr. otvorená BH J'Adore Noel Magic Noblesse V2, r.CAC Bartošíková G
    BH Meggie Salvia Rose V1, CAC, r.CACIB Jugasová D.B.
  tr.šampiónov BH Glory of Love Canis Satelles V1, CAC Grzesik B.
psy tr.mladých RU Bengalfire Firi Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
  tr.šampiónov RU Klement Red Chilli koliba V1, CAC Potheová Z.
psy tr.mladých TR Odin Geri Santana Gwellian VD1 Štefanková K.
sučky tr.mladých TR Jinnet Tri Biely démon VD1 Mikulášová I.
  tr.stredná TR Misia K Fiamma V1, CAC Klátiková S.
  tr.otvorená TR Princess Krásna Louka V1, CAC Ouředníková M.
  tr.šampiónov TR Chloe Magnolia PassCo V1, CAC Jugasová D.B.